Підписатися на RSS

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

Проблема вибору вищого навчального закладу рано чи пізно встає перед тим, хто прагне до розвитку, до кращого життя та самовдосконалення.

/Files/images/image02.jpgЗ липня 1999 р. у м. Дніпропетровську розпочала реалізацію освітніх програм Дніпропетровська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», за цей час двічі успішно пройдена процедура державної атестації й акредитації у складі головного вищого навчального закладу.

Освітня діяльність філії забезпечує реалізацію багаторівневої системи вищої професійної освіти.У наш ВНЗ ми запрошуємо вчитися тих, хто бажає одержати якісну вищу освіту, хто готовий до щоденної кропіткої праці, щоб опанувати всіма знаннями й навичками обраної професії. Наші випускники можуть бути впевнені, що вони як висококваліфіковані фахівці завжди будуть затребувані й високо оцінені суспільством і державою. З 1999 року Дніпропетровська філія підготувала більше 1000 фахівців із вищою освітою для підприємств м. Дніпропетровська і регіону.

Вибравши наш ВНЗ, ви ніколи про це не пошкодуєте, тому що отримані знання дозволять реалізувати Ваші можливості повною мірою в різних областях людської діяльності, а це забезпечить Вам гідне майбутнє!

Кiлькiсть переглядiв: 577

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.