Підписатися на RSS

Не черствіти душею

За ініціативою Дніпропетровської обласної молодіжної ради та при підтримці губернатора Дніпропетровської області Олександра Юрійовича Вілкула з 16 по 19 грудня відбулась велика благодійна акція «Студенти дітям».

У рамках цієї акції активна молодь Дніпропетровської філії Університету «Україна» та ДВНЗ «ПЕБТ» привітала дітей «Будинку Немовляти №1» з нагоди Дня Святого Миколая. Під час візиту Святий Миколай подарував дітлахам предмети першої необхідності, іграшки та розвиваючі ігри. Зустріч пройшла під акорди дитячого сміху, посмішок та веселощів. Дітлахи були зворушені зустріччю. На знак подяки вони порадували нас своєю творчістю: читали вірші, співали пісень, водили хороводи та запрошували до наступних візитів. Студенти факультету психології та молодь ДВНЗ «ПЕБТ» планують подібні заходити зробити постійними. Вони пропонують свою допомогу у роботі з дітлахами та постійну підтримку працівникам виховного закладу.

Вважаємо, що такі заходи потрібні не тільки вихованцям «Будинку Немовляти», але й Нам. Це допомогає не черствіти душею і буди комусь дуже потрібними.

Дітлахи не могли стримати радості від подарунків. Гостинців від Миколая вистачило всім. Дитячі усмішки – найкраща нагорода! «Спасибі» говорили навіть найменші.

Кiлькiсть переглядiв: 234

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.